KONTAKT DANSK KLATREFORBUNDS SEKRETARIAT
Generalsekretær: Lotte Molsing
lotte@klatreforbund.dk
Mobil: 27268982
Ansvar: Daglig ledelse / Økonomi / Klubudvikling
Konsulent: Carsten Lau Isaksen
carsten@klatreforbund.dk
Mobil: 21193430
Ansvar: Klubudvikling / Faciliteter / Konkurrence / Rutebyg
Konsulent: Rune Windfeld
rune@klatreforbund.dk
Mobil: 22541627
Ansvar: Instruktør uddannelse / Sikkerhed / Klippe & Bjergklatring
Konsulent: Ida Clausen
ida@klatreforbund.dk
Mobil: 61700804
Ansvar: Klubudvikling / Træneruddannelse / Juniorprogram
Konsulent: Henrik Stephansen
henrik@klatreforbund.dk
Mobil:  20959144
Opgaver: Klubudvikling / Instruktør uddannelse / Sikkerhed
Konsulent: Simone Krog 
simone.k@klatreforbund.dk
Mobil: 93936750
Opgaver: Det Gode Klubliv / Klubudvikling
Assistent: Simone Marchman Kristensen
simone@klatreforbund.dk
Opgaver: Administration 
 
BESTYRELSENS KONTAKTOPLYSNINGER FINDES HER
 

DANSK KLATREFORBUND IDRÆTTENS HUS, BRØNDBY STADION 20, 2605 BRØNDBY 

TELEFON     KONTOR@KLATREFORBUND.DK, CVR 28208693