DANSK KLATREFORBUNDS SEKRETARIAT















Henrik Roca Stephansen - Konsulent

Ansvar: Instruktøruddannelse, klubudvikling, børn og unge
Mail: henrik@klatreforbund.dk
Mobil:  20959144

Carsten Lau Isaksen - Konsulent
Ansvar: Klubudvikling, faciliteter, rutebyguddannelser, konkurrencer
Mail: carsten@klatreforbund.dk
Mobil: 21193430
 
Rune Windfeld - Konsulent

Ansvar: Instruktøruddannelser, klubudvikling, faciliteter 
Mail: rune@klatreforbund.dk
Mobil: 22541627

Thomas Sigsgaard - Økonomiansvarlig

Ansvar: Økonomi og administration
Mail: thomas@klatreforbund.dk
Mobil: 52159072

Lasse Dannemand Pedersen - Talent- og eliteansvarlig

Ansvar: Talent- og eliteudvikling, landshold
Mail: lasse@klatreforbund.dk
Mobil: 61703886

Ida Clausen - Konsulent
Ansvar: Træneruddannelser, Børn og Unge (Juniorprogram), paraklatring
Mail: ida@klatreforbund.dk
Mobil: 61700804
 
Simone Marchman Kristensen (p.t. på barsel i 2022) 

Ansvar: Administration
Mail:  simone@klatreforbund.dk
 


BESTYRELSENS KONTAKTOPLYSNINGER FINDES HER